Tytuł zawodowy: Trener fitness z licencją kategorii C
+ e-learning
Krótki opis:
Kurs online z licencją kategorii B „Trening fitness” składa się z 5 modułów:
1. Budowa organizmu: •Tutaj poznają Państwo ważne podstawy budowy i funkcji organizmu człowieka.
2. Kończyny górne: •Dowiedzą się Państwo, w jaki sposób ćwiczyć ważne mięśnie kończyn górnych.
3. Tułów: •Dowiedzą się Państwo, jak ćwiczyć ważne mięśnie tułowia.
4. Kończyny dolne: •Dowiedzą się Państwo, w jaki sposób ćwiczyć ważne mięśnie kończyn dolnych.
5. Testy: •Tutaj sprawdzą Państwo swoją wiedzę za pomocą pytań testowych w czterech testach.

Podstawy i cel, •Kto chce dzisiaj zostać instruktorem fitness w renomowanym studio, bez dokumentu potwierdzającego kwalifikacje, nie ma szans na zatrudnienie.
Oferujemy Państwu, uczestnikom przekwalifikującym się i nowym, za pomocą państwowo zatwierdzonego kursu fitness z licencją kategorii B, możliwość odbycia kształcenia podstawowego do pracy, jako instruktor.
Treści nauczania
Po ukończeniu kursu uzupełniającego są Państwo zdolni do fachowego i kompetentnego zajmowania się klientami i wyznaczania razem z nimi indywidualnych celów kursu oraz ich osiągania. Potrafią Państwo dokonać oceny kondycji wstępnej, planowania i realizowania planów treningów w dyscyplinach sportów wytrzymałościowych i siłowych według najnowszych zasad przeprowadzania treningów, jak również funkcji i bezpiecznego używania sprzętu.
Licencja kategorii B w specjalizacji „Trening fitness” jest poza tym optymalną podstawą dla różnych licencji kategorii A.
Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w programie nauczania
W licencjonowanym kursie „Trening fitness” chodzi o państwowo zatwierdzony kurs online, który obejmuje 4 podręczniki szkoleniowe i 3 fazy prezentacji. Egzamin składa się z testu pisemnego i lekcji pokazowej.
W fazach prezentacji tego kursu uzupełniającego mają Państwo do wyboru różne terminy seminariów. Za pomocą platformy internetowej mogą Państwo zarezerwować dowolny termin.
Wszystkie materiały szkoleniowe mogą Państwo otrzymać od nas drogą pocztową albo pobrać ze strony internetowej w zakładce campus. Przez wybór tej drugiej możliwości otrzymają Państwo, co miesiąc 5% zniżki na kurs.
Grupa kierunkowa
Wszyscy, którzy chcą pracować, jako trenerzy fitness.
Warunki uczestnictwa
Ukończenie szkoły
Wiek minimalny 18 la